Mobilní internet

 

Mobilní internet je v dnešní době nejrychleji rostoucí služba pro Váš mobilní telefon. Bez internetu v mobilu se dnes žádný nový (chytrý) telefon neobejde.

Mobilní internet Objednejte si levný internet do mobilu od Vodafone spolu s akčním tarifem o 10% levněji s elektronickým vyúčtováním.

Objednejte si mobilní internet hned teď o 10% levněji

Pojem internet v mobilu či internet v mobile označuje možnost připojení vetšinou chytrého telefonu k celosvětové síti internet. Možností, jak se k internetu pomocí telefonu připojit je více. Ty se liší především ve své rychlosti a ceně a shodují se, že jsou bezdrátové (k připojení telefonu k internetu nepotřebujete žádný kabel).

WiFi v mobilu – tento typ připojení k internetu je hojně využíváno u přenosných počítačů a většina dnešních telefonů umožňuje připojení k internetu přes WiFi. Tento typ připojení je velmi rychlý a zdarma, ovšem síť Wi-Fi nenaleznete všude. Wi-Fi zdarma bývá často v kavárnách či knihovnách.

3G v mobilu – nejmodernější a nejrychlejší způsob připojení k síti internet z Vašeho mobilu odkudkoliv je přes 3G. Síť 3G stejně jako Wi-Fi není všude, avšak operátoři v dnešní době pokrývají 3G sítí velkou část Česka - především města. Pokud v dané lokalitě není 3G dostupné, vždy narazíte alespoň na EDGE či alespoň GPRS (na telefonu znak E či kolečko), které jsou pomalejší, ale internet pomocí nich lze pohodlně používat.

Pokud se přihlašujete k internetu přes 3G, EDGE či GPRS, není potřeba se o cokoliv starat. Váš telefon automaticky nabídne to nejrychlejší dostupné připojení, takže můžete pohodlně prohlížet mapy, brouzdat webem či odesílat SMS zdarma.

Zde naleznete více informací o mobilním internetu. Nejlevnější a nejlepší alternativy mobilního internetu. Pomocí webu Mobil na internet si můžete i pohodlně objednat internet v mobilu a k němu třeba zvýhodněný telefon.

Internet v mobilu (3G) je v dnešní době finančně velmi dostupný. Vodafone Czech nabízí internet na mobil už za 17 Kč na 24 hodin. My však doporučujeme si objednat tarif Vodafone spolu s internetem v mobilu. To provedete pomocí našeho formuláře vpravo a získáte slevu 10% z ceny balíčku.

Internet na mobil kromě společnosti Vodafone nabízí i T-mobile a O2.

Cestujete rádi? Doporučujeme článek Aplikace na mobil na cestování, kde najdete nejlepší aplikace, které se hodí na cestách.

« Jít na výběr všech tarifů

 

Komentáře

 

1.   Zita Smrčková

Prosím, potřebuji koupit datovou kartu do mobil conect-vodafone na občasné připojení PC na chatě k internetu. Kde ji mohu koupit? Děkuji předem Smrčková

 
 

2.   Jan Samiec

Vážení a milí nevím do jaké míry bude mít tento názor opodstatnění a jak se o něm doví ostatní, ale dávejte si všichni prosím pozor na tohoto operátor. Nikde totiž když jim podepíšete smlouvu nenajdete telefon, na kterém byste cokoliv mohl vyřídit s člověkem a pokud neznáte heslo, tak vás ani automat na telefonních číslech dvodafonu ani nepustí k další komunikaci. Když chcete toto heslo zjistit tak stejně nevíte, protože se k nikomu nedovoláte. A za druhé vám začnou chodit esemesky, o akcivací šslužeb které jste si vůbec neobjednal. Udělal jsem velkou chybu že jsem odcházel od O2 s těmi se dalo alespoň domluvit. Tady s těmi vám nezbyde nic než oči pro pláč. Jan Samiec

 
 

3.   Pavel Kalina

Pane Samiec, jste asi trochu mimo... u Vodafonu přece žádné smlouvy nepodepisujete. A když zapomenete helso, požádá vás operátor o náhradní ověření. Ty SMS o aktivaci služeb jsou trochu vopruz, ale to, že vám přijde, že vám aktivovali "hlasku o volani do jine site", to prece nic nezamena - za to neplatite a muzete si to v samoobsluze zrusit. Pavel

 
 

4.   Barbara Wagner

Dobrý den, síť Tesco nabízí internet v mobilu od Vodafone na 1 rok za 2840 kč, ale mají ho vyprodaný. Při dotazu přímo ve vaší prodejně o této nabídce nevěděli. Můžete mi, prosím, sdělit, zda se dá tento internet u vás objednat? Děkuji za odpověď.

 
 

5.   Zdeněk Růžička ing.

Dobrý den! Mám několik věcí, na které jsem z Vaší strany nedostal odpověď, která by byla jasná a stručná. Na některé moje body v reklamaci/ty nejpodstatnější/ bylo odpovězeno NEKOMPETENTNĚ. Zdá se mně dost velká pitomost a hlavně mě to jako zákazníka hodně rozzuřuje, když zavolám na péči a je mně řečeno, abych to dal písemně. Mám zkušenost, že pokud nepošlu dopis doporučeně, tak je obvykle nedoporučen resp. ho nedostanete. Tím obviňuji "neznámého pachatele". A když ho pošlu doporučeně, tak sice dostanu odpověď, ale úplně na něco jiného. To mám dělat takhle do nekonečna a pořád platit poštovné, pokud neberu ztrátu času.Moje telefonní číslo je 775-748 439. Žádám o buď o zavolání kompetentního pracovníka resp. o jasné sdělení/na e-mail/, kam mohu psát e-maily. Nechce se mně věřit, že by nebyla jiná cesta. S pozdravem ing. Zdeněk Růžička

 
 

6.   Mira

Dobry den mam zajem o net v mobilu.M 722030321

 
 

7.   Adam

Recently i stumbled upon your blog as well as swfitly scanned alongside. I've seen some unusual remarks, nevertheless for the most part I simply trust the various other rewiewers say. Because of so many nicegreat testimonials associated with this web site, I believed that we would likely furthermore start along with let you know that I enjoyed reading through this web site. And so i believe this would make my first remark: I can see you have made a few important items. Made men and women would likely actually picture this how we only would. I'm genuinely pleased that there are a lot about this subject that has been discovered so you made it happen consequently well, with a great deal class!inch

 
 

8.   oxlzmvggclm

LYXs1S , [url=http://rlkzamgcrrvu.com/]rlkzamgcrrvu[/url], [link=http://urodxzcncavq.com/]urodxzcncavq[/link], http://wplronvosaql.com/

 
 

9.   hvdfvlv

3kPHUB <a href="http://aykpcuxeeksd.com/">aykpcuxeeksd</a>

 
 

10.   Marulla

JAk si mám do mobilu stáhnout wifi ?? Pokud to teda jde...

 
 

11.   :)

takže když mám zaplou wifi mám internet v mobilu zdarma? :) prosím odpovězte na email děkuji

 

Přidej názor

(nebude zveřejněn)
captcha