Vodafone tarify pro seniory |  Tarify na míru |  Mobilní internet |  Kalkulačka tarifů
SMS Vodafone |  O nás

Vodafone tarify

Jste student? Získejte
neomezené volání a SMS
s 12 GB za 499 Kč
.


Kalkulačka tarifů

 

Srovnání tarifů nejen mobilního operátora Vodafone, ale i T-mobile a O2 naleznete na stránkách www.srovnanitarifu.cz.

Kalkulačka tarifů Porovnejte si pomocí kalkulátoru mobilních tarifů, jaký tarif je pro Vás nejvýhodnější a objednejte si jej přímo zde.

Telefonní tarify Vodafone jsou výhodné v mnoha ohledech. Tarif je možné si sestavit tzv. „Na míru“ nebo je možné využít jedné ze čtyř zvýhodněných nabídek. Vždy je však potřeba brát v úvahu kolik měsíčně provoláte, kolik pošlete SMS a pokud a jak moc využíváte internet v mobilu.

Výpis všech tarifů Vodafone naleznete na hlavní stránce.

Kalkulačka na webu Srovnání tarifů zohledňuje právě tyto parametry a pokouší se pro Vás nalézt nejvhodnější tarif nejen od Vodafone, ale i O2 a T-mobile. Pouze tarif Vodafone je možné si rovnou objednat.

« Jít na výběr všech tarifů

 

Komentáře

 

1.   DavidR

kalkulátorů mobilních tarifů je celá řada, ale www.srovnanitarifu.cz je asi nejpřesnější. zbytek se nedá používat

 
 

2.   Tomáš Filip

Dobrý den, na svých stránkách uvádíte také Vodafon jde však o spolupráci s Vodafone! Je to jako když napíšete T-Mobil místo T-Mobile hodně se také uvádí T-mobile nebo vodafone, ale to už se dá pochopit. Máme zájem o spolupráci v nabízení služeb Vodafone pro region Praha a Střední Čechy. S pozdravem Tomáš Filip

 
 

3.   Alena Strirková

Dobrý den, jsem u vaší společnosti, dnes mi volal prodejce z 02 s tím, že mi nabízí tarif za 475,- vč. DPH s 300 volnými minutami do všech sítí a 100 slevu na internet. Máte možnost mi takovýto tarif dát i vy? Pokud ne přijmu jejich nabídku.

 
 

4.   Jana

Alena Strirkova: Oni Vám sice nabízí výhodný tarif, ale musíte se upsat min.na dva roky a kdykoli Vám muzou tarif omezit nebo změnit cenu, navíc když přetáhnete volne minuty tak bude další volání i sms o poznání dražší. Neomezene volání a sms bez podpisu smlouvy s možnosti jakékoli změny každý měsíc za 1490 kč je prostě největší bomba!!!!

 
 

5.   Jana

T-MOBILE 1) Tarify s 30 volnými minutami za 190,- Kč/ číslo +Internet ADSL a mobilní internet do balíčku 3v1 s celkovou cenou za vše 1037,50 Kč ( 1245,- Kč s DPH) 2) Tarif Podnikatel Plus 250 – 25bonusových minut do T-Mobile a pevných sítí Kredit na volání 250,- Kč z něhož lze čwerpat volání (až 58minut), SMS (až 250) a MMS (až 50) nebo kredit čerpat libovolnou kombinací služeb. Jako další výhodu tarif nabízí vzájemné volání mezi čísly za 0,30 Kč / min. + Internet ADSL a mobilní internet do balíčku 3v1 s celkovou cenou za vše 1157,50 Kč ( 1389,- Kč s DPH) Pro srovnání ostatním.

 
 

6.   jiri.cvan

dnes jem mluvil s operátorkou.která mě nabízela.zvýhodněný tarif na vodafon.310kč.po promvluvě s rodinou a přáteli,bych chtěl s okamžitou platností zrušit.děkuji za kladné vyřízení.

 
 

7.   Pavla

dobrý den. Chtěla bych sim kartu vodafonu s tarifem na míru - pro jedno číslo kamaráda. Jaká sazba při volání a sms na číslo zadaného kamaráda? nebo je vše zdarma?prosím o bližší vysvětlení a pomoc při sestavení tarifu. Internet do mobilu nechci

 
 

8.   ruda

cetl jsem jake nabidky ma t-mobile ale u nich se musite upsat ale u konkurence nikoliv coz je super

 
 

9.   ladauk

predplacene karty mate volani drahe -kolem 7kč sdani- podnikum davate same slevy a obyčejnym lidem prodavate draho kvuli tomu sem odešel od vás u vas je asi heslo gdo nechce paušal tak at plati

 
 

10.   Risku

Dobrý den,tak jsem srovnával všechny operátory u o2 je za cenu 999Kč 450 volných minut,u Vodafonu zatu samou cenu už mají jen 300min a u T-Mobilu je to až za 1400Kč.Nejlevnější je tedy o2 ale zase kamarády mají 50Kč na týden pro jedno obíbené číslo Takže o mají zase dražší.Když se to shrne tak něco má levnější Vodafon a něco zase O2.Nejdražší je v každém případě T-mobil.V každém případě je v naší zemi jsou operátoři nejdražší.300min za skoro 1000Kč si myslím že toj hodně.Před 15lety měl Vodafon Tarif dohoda s Oskarem 300min za 550Kč.To byl super tarif,dnes lituji že jsem s toho tarifu odešel.Byl to výhodný tarif.

 
 

11.   Stan

Před rokem jste měli Vánoční akci - tarif za 362,-Kč. 50 + 50 min. Protože jsem ze starší generace, změny a všechny Vaše "Akce" nemám čas sledovat,a ani to není můj koníček,tak jsem ji nezaregistroval. Nezajímá mě internet ani SMS v telefonu. Po 10 letech u Vás a ještě předtím u OSCARA bych čekal nějakou informaci o lepší nabídce !! Když jsem v únoru 2012 na prodejně v TESCO Letňany chtěl změnit původní za 720,- na tento tarif, byl jsem odmítnut. V té době,po dvou letech jsem měl opět nárok na dotovaný telefon!! Strčte si ho ----. O tuto částku jste přišli. Vyřešil jsem to vlastním nákupem telefonu s 2 SIM a nákupem nového čísla! a tarifu za 362,- Kč. /Dnes již historie!/ Není už ve vaší nabídce. Původní tarif na číslo snížen na " nulovou platbu " / v případě nutnosti možné volat za 6,50/min./, a zůstal pouze pro to, aby se mi dovolali stávající přátelé na původní číslo. Zase nová SIM karta v provozu.!!! Je to dle Vás normální ? Vždyť přicházíte o tržbu za již tak předražené telefony. O cenách za volání už vůbec nemluvím. Co takhle tarif jako v Rakousku 1000 min za 7,- EUR / 175,- Kč /za měsíc ? I když je to na smlouvu. Vás opravdu nic nenutí jít s cenou dolu proti konkurenci - zákazník nemá kam odejít.

 

Přidejte názor

(nebude zveřejněn)
captcha