Vodafone tarify pro seniory |  Tarify na míru |  Mobilní internet |  Kalkulačka tarifů
SMS Vodafone |  O nás

Vodafone tarify

Jste student? Získejte
neomezené volání a SMS
s 12 GB za 499 Kč
.


Mobilní internet

 

Mobilní internet je v dnešní době nejrychleji rostoucí služba pro Váš mobilní telefon. Bez internetu v mobilu se dnes žádný nový (chytrý) telefon neobejde.

Mobilní internet Objednejte si levný internet do mobilu od Vodafone spolu s akčním tarifem o 10% levněji s elektronickým vyúčtováním.

Objednejte si mobilní internet hned teď o 10% levněji

Pojem internet v mobilu či internet v mobile označuje možnost připojení vetšinou chytrého telefonu k celosvětové síti internet. Možností, jak se k internetu pomocí telefonu připojit je více. Ty se liší především ve své rychlosti a ceně a shodují se, že jsou bezdrátové (k připojení telefonu k internetu nepotřebujete žádný kabel).

WiFi v mobilu – tento typ připojení k internetu je hojně využíváno u přenosných počítačů a většina dnešních telefonů umožňuje připojení k internetu přes WiFi. Tento typ připojení je velmi rychlý a zdarma, ovšem síť Wi-Fi nenaleznete všude. Wi-Fi zdarma bývá často v kavárnách či knihovnách. Buďte však obezřetní, ke které síti se připojujete. Váš počítač či smartphone může být ohrožen.

5G - nejmodernější datová síť, která však díky své rychlosti vyžaduje větší hustotu 5G vysílačů. V ČR se teprve zavádí.

LTE (4G) a LTE+ či LTE Advanced - momentálně nejrozšířenější způsob připojení k internetu přes mobilního operátora je LTE neboli 4G. Původní LTE (nebo také 4G v USA) nabízí maximální rychlosti okolo 100 Mb/sekundu. Průměrná rychlost je potom okolo 10 Mb/s. U vylepšeného LTE Advanced se rychlost download u LTE dostane až na 600 Mb/s. V běžném užití však budete mít průměrnou rychlost okolo 35 Mb/s.

3G v mobilu – rychlý způsob připojení k síti internet z Vašeho mobilu odkudkoliv je přes 3G. Síť 3G stejně jako Wi-Fi není všude, avšak operátoři v dnešní době pokrývají 3G sítí velkou část Česka - především města. Pokud v dané lokalitě není 3G dostupné, vždy narazíte alespoň na EDGE či alespoň GPRS (na telefonu znak E či kolečko), které jsou pomalejší, ale internet pomocí nich lze pohodlně používat.

Pokud se přihlašujete k internetu přes LTE, 3G, EDGE či GPRS, není potřeba se o cokoliv starat. Váš telefon automaticky nabídne to nejrychlejší dostupné připojení, takže můžete pohodlně prohlížet mapy, brouzdat webem či odesílat SMS zdarma.

Internet v mobilu (LTE) je v dnešní době finančně velmi dostupný. Vodafone Czech nabízí internet na mobil už za 17 Kč na 24 hodin. My však doporučujeme si objednat tarif Vodafone spolu s internetem v mobilu. To provedete pomocí našeho formuláře vpravo.

Internet na mobil kromě společnosti Vodafone nabízí i T-mobile a O2.

Cestujete rádi? Doporučujeme článek Aplikace na mobil na cestování, kde najdete nejlepší aplikace, které se hodí na cestách.

« Jít na výběr všech tarifů

 

Komentáře

 

1.   Zita Smrčková

Prosím, potřebuji koupit datovou kartu do mobil conect-vodafone na občasné připojení PC na chatě k internetu. Kde ji mohu koupit? Děkuji předem Smrčková

 
 

2.   Jan Samiec

Vážení a milí nevím do jaké míry bude mít tento názor opodstatnění a jak se o něm doví ostatní, ale dávejte si všichni prosím pozor na tohoto operátor. Nikde totiž když jim podepíšete smlouvu nenajdete telefon, na kterém byste cokoliv mohl vyřídit s člověkem a pokud neznáte heslo, tak vás ani automat na telefonních číslech dvodafonu ani nepustí k další komunikaci. Když chcete toto heslo zjistit tak stejně nevíte, protože se k nikomu nedovoláte. A za druhé vám začnou chodit esemesky, o akcivací šslužeb které jste si vůbec neobjednal. Udělal jsem velkou chybu že jsem odcházel od O2 s těmi se dalo alespoň domluvit. Tady s těmi vám nezbyde nic než oči pro pláč. Jan Samiec

 
 

3.   Pavel Kalina

Pane Samiec, jste asi trochu mimo... u Vodafonu přece žádné smlouvy nepodepisujete. A když zapomenete helso, požádá vás operátor o náhradní ověření. Ty SMS o aktivaci služeb jsou trochu vopruz, ale to, že vám přijde, že vám aktivovali "hlasku o volani do jine site", to prece nic nezamena - za to neplatite a muzete si to v samoobsluze zrusit. Pavel

 
 

4.   Barbara Wagner

Dobrý den, síť Tesco nabízí internet v mobilu od Vodafone na 1 rok za 2840 kč, ale mají ho vyprodaný. Při dotazu přímo ve vaší prodejně o této nabídce nevěděli. Můžete mi, prosím, sdělit, zda se dá tento internet u vás objednat? Děkuji za odpověď.

 
 

5.   Marulla

JAk si mám do mobilu stáhnout wifi ?? Pokud to teda jde...

 
 

6.   :)

takže když mám zaplou wifi mám internet v mobilu zdarma? :) prosím odpovězte na email děkuji

 

Přidejte názor

(nebude zveřejněn)
captcha