Vodafone tarify pro seniory |  Tarify na míru |  Mobilní internet |  Kalkulačka tarifů
SMS Vodafone |  O nás

Vodafone tarify

Jste student? Získejte
neomezené volání a SMS
s 12 GB za 499 Kč
.


SMS Vodafone

 

Vodafone v nedávné době upravil možnosti odesílání SMS zdarma do své sítě. SMSky z internetu do Vodafone jde posílat pouze Můj Vodafone namísto Vodafone Park, který mimo posílání SMS zdarma nabízí i další služby.

Objednejte si tarif Staňte se zákazníkem Vodafone, posílejte zdarma SMS a MMS do sítě Vodafone a svůj zvýhodněný tarif si objednejte u nás.Můj Vodafone (bývalý Vodafone Park) neslouží pouze jako SMS brána, avšak nabízí i další výhody pro zákazníky společnosti Vodafone. Po přihlášení můžete využít například:

  1. Uložení svých kontaktů - při ztártě telefonu pak nepřijdete o své kontakty a můžete pohodlněji odesílat SMS zdarma přímo z adresáře kontaktů
  2. SMS schránku, kam se Vám budou ukládat přijaté a odeslané SMS zprávy
  3. Aplikace do mobilu zdarma (anglický slovník, akcie, BMI kalkulátor, Aukro, Aha! A další)

Přihlášení do Můj Vodafone (Vodafone Park) je velmi jednoduché, stačí pouze být zákazníkem Vodafone a zadat své telefonní číslo. Díky registraci pak můžete odesílat SMS na všechny čísla Vodafone Czech, ale i na ostatní Vodafone telefony po celé Evropě.

Více informací na vodafone.cz/muj-vodafone.

« Jít na výběr všech tarifů

 

Komentáře

 

1.   Jaroslav Kadlec

Prosím o informaci ohledně užívání MT/síť Vodafone/, zda máte nějakou slevu pro důchodce. Telefonuji málo, dobíjím si telefon na poště vždy v hodnotě 200Kč, ale zdá se mi, že cena za 1 min. volání je příliš v ysoká. Ozvěte se prosím. Děkuji.

 

Přidejte názor

(nebude zveřejněn)
captcha